Список осіб, зарахованих на заочну форму навчання за ОКР «Спеціаліст» на місця, що фінансуються за кошти фізичних та юридичних осіб Смілянської філії НУХТ за спеціальністю:

151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології (спеціалізація «Автоматизація та інтелектуальні системи керування технологічними комплексами»):

1. Бондарчук Сергій Сергійович
2. Борисов Максим Сергійович
3. Бурцев Тимофій Валерійович
4. Заїченко Олексій Анатолійович
5. Закерничний Денис Олександрович
6. Картавих Дмитро Ігорович
7. Ковтун Микола Миколайович
8. Коненко Вадим Петрович
9. Олефіренко Максим Русланович
10. Павленко Сергій Сергійович
11. Пархоменко Сергій Петрович
12. Пехітов Валентин Миколайович
13. Пустовіт Максим Анатолійович
14. Пшенишний Сергій Миколайович
15. Сосєдов Олег Андрійович
16. Тимошенко Едуард Володимирович

Список осіб, зарахованих на заочну форму навчання за ОС «Бакалавра» на місця, що фінансуються за кошти фізичних та юридичних осіб Смілянської філії НУХТ за спеціальностями:

181 Харчові технології
1 Бір Таїсія Володимирівна
2 Брижан Денис Олегович
3 Вдовенко Яна Сергіївна
4 Деменчук Вікторія Олександрівна
5 Епельбаум Ярослав Ігорович
6 Кіяненко Тетяна Олександрівна
7 Копиця Антоніна Олександрівна
8 Лужанська Анастасія Миколаївна
9 Мельник Марина Сергіївна
10 Мовчан Сергій Юрійович
11 Педоренко Олена Вікторівна
12 Поліщук Оксана Михайлівна
13 Пшенична Інна Вікторівна
14 Тригубенко Вячеслав Ігорович
15 Черненко Ольга Василівна
16 Шаповал Ілона Олександрівна

133 Галузеве машинобудування
1 Боженко Андрій Володимирович
2 Бурий Вадим Віталійович
3 Вербівський Владислав Миколайович
4 Донець Богдан Анатолійович
5 Заславський Микола Дмитрович
6 Зозулін Петро Сергійович
7 Кнігніцький Віталій Іванович
8 Коваленко Анатолій Валерійович
9 Коваль Владислав Олександрович
10 Кучма Владислав Олегович
11 Лєшуков Богдан Іванович
12 Мамаджанов Максим Сергійович
13 Мічурін Іван Володимирович
14 Павлов Антон Володимирович
15 Паришкура Олександр Сергійович
16 Паруля Роман Григорович
17 Рижак Ігор Володимирович
18 Рябко Олександр Валерійович
19 Савицький Вадим Ігорович
20 Свіргун Андрій Олександрович
21 Сімонов Євген Олександрович
22 Тимошенко Сергій Олександрович
23 Щербак Олександр Сергійович

151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
1 Азаров Андрій Сергійович
2 Акімов Дмитро Володимирович
3 Артеменко Наталія Миколаївна
4 Бондар Владислав Григорович
5 Гаврюшенко Дмитро Олександрович
6 Гречко Олександр Михайлович
7 Дахно Дмитро Ігорович
8 Діброва Максим Миколайович
9 Дмитренко Дмитро Юрійович
10 Жиляк Олександр Михайлович
11 Знаменський Владислав Станіславович
12 Копиця Наталія Володимирівна
13 Мамаєнко Денис Тарасович
14 Мартинюк Іван Олексійович
15 Піскун Віталій Анатолійович
16 Полішкевич Олег Юрійович
17 Притула Роман Сергійович
18 Середняк Артем Валерійович
19 Чігірьов Сергій Юрійович
20 Штрик Віталій Володимирович

122 Комп’ютерні науки та інформаційні технології
1 Білобабко Сергій Олександрович
2 Волошин Тарас Григорович
3 Гребенюк Анна Павлівна
4 Князєв Іван Олексійович
5 Корнієнко Руслан Васильович
6 Костюченко Дмитро Олександрович
7 Курек Яніна Валеріївна
8 Левонтюк Андрій Федорович
9 Шигільдєєв Максим Юрійович

Рекомендації відбіркової комісії Смілянської філії НУХТ про зарахування вступників за заочною формою навчання для отримання освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста

Враховуючи ліцензований обсяг прийому осіб на навчання для отримання освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за заочною формою:
за спеціальністю 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології (спеціалізація «Автоматизація та інтелектуальні системи керування технологічними комплексами») – 25,
на підставі рейтингових списків вступників, які приймають участь у конкурсі на навчання за заочною формою навчання для отримання ОКР спеціаліста
на місця, що фінансуються за рахунок коштів юридичних і фізичних осіб
за спеціальністю 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології (спеціалізація «Автоматизація та інтелектуальні системи керування технологічними комплексами») встановити прохідний бал 170,734.

Згідно з Правилами прийому до Національного університету харчових технологій (в т.ч. для відокремлених структурних підрозділів) у 2016 році рекомендувати приймальній комісії НУХТ зарахувати нижченазваних осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра за відповідним напрямом підготовки на навчання за заочною формою для здобуття ОКР спеціаліста у Смілянській філії НУХТ на місця, що фінансуються за рахунок коштів юридичних і фізичних осіб за спеціальністю:

151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології (спеціалізація «Автоматизація та інтелектуальні системи керування технологічними комплексами»)
Згідно з п. 6.7 Правил прийому за результатами участі у конкурсі за визначеним рейтингом:

1. Бондарчук Сергій Сергійович 188,912 –
2. Борисов Максим Сергійович 183,412 –
3. Бурцев Тимофій Валерійович 173,647 –
4. Заїченко Олексій Анатолійович 180,479 –
5. Закерничний Денис Олександрович 170,734 –
6. Картавих Дмитро Ігорович 177,633 –
7. Ковтун Микола Миколайович 201,235 –
8. Коненко Вадим Петрович 179,912 –
9. Олефіренко Максим Русланович 176,706 –
10. Павленко Сергій Сергійович 182,853 –
11. Пархоменко Сергій Петрович 182,046 –
12. Пехітов Валентин Миколайович 225,412 –
13. Пустовіт Максим Анатолійович 176,824 –
14. Пшенишний Сергій Миколайович 175,147 –
15. Сосєдов Олег Андрійович 198,088 –
16. Тимошенко Едуард Володимирович 190,712

Рекомендації відбіркової комісії Смілянської філії НУХТ про зарахування вступників за заочною формою навчання для отримання освітнього ступеня бакалавра

Враховуючи ліцензований обсяг прийому осіб на навчання для отримання ступеня бакалавра за заочною формою:
за спеціальністю 181 Харчові технології – 25;
за спеціальністю 133 Галузеве машинобудування – 30;
за спеціальністю 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології – 25;
за спеціальністю 122 Комп’ютерні науки та інформаційні технології – 25;
на підставі рейтингових списків вступників, які приймають участь у конкурсі на навчання за заочною формою навчання для отримання ступеня бакалавра
на місця, що фінансуються за рахунок коштів юридичних і фізичних осіб
за спеціальністю 181 Харчові технології встановити прохідний бал 60,000;
за спеціальністю 133 Галузеве машинобудування встановити прохідний бал 60,000;
за спеціальністю 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології встановити прохідний бал 60,000;
за спеціальністю 122 Комп’ютерні науки та інформаційні технології встановити прохідний бал 30,000.

Згідно з Правилами прийому до Національного університету харчових технологій (в т.ч. для відокремлених структурних підрозділів) у 2016 році рекомендувати приймальній комісії НУХТ зарахувати нижченазваних осіб, на навчання за заочною формою для здобуття освітнього ступеня бакалавра у Смілянській філії НУХТ на місця, що фінансуються за рахунок коштів юридичних і фізичних осіб за спеціальностями:

181 Харчові технології:
Згідно з п.6.7 Правил прийому за результатами участі у конкурсі за визначеним рейтингом:

1. Бір Таїсія Володимирівна 85,000 –
2. Брижан Денис Олегович 75,000 –
3. Вдовенко Яна Сергіївна 95,000 –
4. Деменчук Вікторія Олександрівна 80,000 –
5. Епельбаум Ярослав Ігорович 60,000 –
6. Кіяненко Тетяна Олександрівна 70,000 –
7. Копиця Антоніна Олександрівна 65,000 –
8. Лужанська Анастасія Миколаївна 80,000 –
9. Мельник Марина Сергіївна 70,000 –
10. Мовчан Сергій Юрійович 80,000 –
11. Педоренко Олена Вікторівна 70,000 –
12. Поліщук Оксана Михайлівна 70,000 –
13. Пшенична Інна Вікторівна 70,000 –
14. Тригубенко Вячеслав Ігорович 60,000 –
15. Черненко Ольга Василівна 85,000 –
16. Шаповал Ілона Олександрівна 70,000 –

за спеціальністю 133 Галузеве машинобудування:
згідно з п.6.7 Правил прийому за результатами участі у конкурсі за визначеним рейтингом:

1. Боженко Андрій Володимирович 75,000 –
2. Бурий Вадим Віталійович 75,000 –
3. Вербівський Владислав Миколайович 60,000 –
4. Донець Богдан Анатолійович 80,000 –
5. Заславський Микола Дмитрович 75,000 –
6. Зозулін Петро Сергійович 60,000 –
7. Кнігніцький Віталій Іванович 80,000 –
8. Коваленко Анатолій Валерійович 70,000 –
9. Коваль Владислав Олександрович 60,000 –
10. Куліш Богдан Миколайович 90,000 –
11. Кучма Владислав Олегович 70,000 –
12. Лєшуков Богдан Іванович 75,000 –
13. Мамаджанов Максим Сергійович 80,000 –
14. Мічурін Іван Володимирович 75,000 –
15. Павлов Антон Володимирович 75,000 –
16. Паришкура Олександр Сергійович 70,000 –
17. Паруля Роман Григорович 75,000 –
18. Рижак Ігор Володимирович 90,000 –
19. Рябко Олександр Валерійович 70,000 –
20. Савицький Вадим Ігорович 75,000 –
21. Свіргун Андрій Олександрович 80,000 –
22. Сімонов Євген Олександрович 90,000 –
23. Тимошенко Сергій Олександрович 80,000 –
24. Щербак Олександр Сергійович 75,000 –

за спеціальністю 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології:
згідно з п.6.7 Правил прийому за результатами участі у конкурсі за визначеним рейтингом:

1. Азаров Андрій Сергійович 90,000 –
2. Акімов Дмитро Володимирович 70,000 –
3. Артеменко Наталія Миколаївна 85,000 –
4. Бондар Владислав Григорович 60,000 –
5. Гаврюшенко Дмитро Олександрович 85,000 –
6. Гречко Олександр Михайлович 80,000 –
7. Дахно Дмитро Ігорович 60,000 –
8. Дзюбко Тарас Богданович 65,000 –
9. Діанін Ігор Сергійович 70,000 –
10. Діброва Максим Миколайович 60,000 –
11. Дмитренко Дмитро Юрійович 70,000 –
12. Жиляк Олександр Михайлович 85,000 –
13. Знаменський Владислав Станіславович 60,000 –
14. Копиця Наталія Володимирівна 77,000 –
15. Мамаєнко Денис Тарасович 85,000 –
16. Мартинюк Іван Олексійович 60,000 –
17. Новохацький Владислав Сергійович 85,000 –
18. Піскун Віталій Анатолійович 75,000 –
19. Полішкевич Олег Юрійович 75,000 –
20. Притула Роман Сергійович 85,000 –
21. Середняк Артем Валерійович 65,000 –
22. Чігірьов Сергій Юрійович 85,000 –
23. Штрик Віталій Володимирович 70,000 –

за спеціальністю 122 Комп’ютерні науки та інформаційні технології:
згідно з п.6.7 Правил прийому за результатами участі у конкурсі за визначеним рейтингом:

1. Білобабко Сергій Олександрович 70,000 –
2. Волошин Тарас Григорович 35,000 –
3. Гребенюк Анна Павлівна 95,000 –
4. Князєв Іван Олексійович 70,000 –
5. Корнієнко Руслан Васильович 35,000 –
6. Костюченко Дмитро Олександрович 55,000 –
7. Кравець Володимир Андрійович 30,000 –
8. Курек Яніна Валеріївна 40,000 –
9. Левонтюк Андрій Федорович 40,000 –
10. Теліженко Іван Вікторович 80,000 –
11. Шигільдєєв Максим Юрійович 55,000 –

Рейтингові списки вступників ОКР спеціаліста

Рейтингові списки вступників,
які приймають участь у конкурсі на навчання за заочною формою навчання для отримання ОКР спеціаліста за спеціальністю:

151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології (спеціалізація «Автоматизація та інтелектуальні системи керування технологічними комплексами»):

1. Пехітов Валентин Миколайович 225,412
2. Ковтун Микола Миколайович 201,235
3. Сосєдов Олег Андрійович 198,088
4. Тимошенко Едуард Володимирович 190,712
5. Бондарчук Сергій Сергійович 188,912
6. Борисов Максим Сергійович 183,412
7. Павленко Сергій Сергійович 182,853
8. Пархоменко Сергій Петрович 182,046
9. Заїченко Олексій Анатолійович 180,479
10. Коненко Вадим Петрович 179,912
11. Картавих Дмитро Ігорович 177,633
12. Пустовіт Максим Анатолійович 176,824
13. Олефіренко Максим Русланович 176,706
14. Пшенишний Сергій Миколайович 175,147
15. Бурцев Тимофій Валерійович 173,647
16. Закерничний Денис Олександрович 170,734

Рейтингові списки вступників заочна форма навчання бакалавр

Рейтингові списки вступників,
які приймають участь у конкурсі на навчання за заочною формою навчання
для отримання освітнього ступеня бакалавра за спеціальностями:

181 Харчові технології:

1. Вдовенко Яна Сергіївна 95,000
2. Бір Таїсія Володимирівна 85,000
3. Черненко Ольга Василівна 85,000
4. Лужанська Анастасія Миколаївна 80,000
5. Мовчан Сергій Юрійович 80,000
6. Деменчук Вікторія Олександрівна 80,000
7. Брижан Денис Олегович 75,000
8. Мельник Марина Сергіївна 70,000
9. Педоренко Олена Вікторівна 70,000
10. Шаповал Ілона Олександрівна 70,000
11. Пшенична Інна Вікторівна 70,000
12. Кіяненко Тетяна Олександрівна 70,000
13. Поліщук Оксана Михайлівна 70,000
14. Копиця Антоніна Олександрівна 65,000
15. Епельбаум Ярослав Ігорович 60,000
16. Тригубенко Вячеслав Ігорович 60,000

133 Галузеве машинобудування:

1. Рижак Ігор Володимирович 90,000
2. Сімонов Євген Олександрович 90,000
3. Куліш Богдан Миколайович 90,000
4. Свіргун Андрій Олександрович 80,000
5. Донець Богдан Анатолійович 80,000
6. Кнігніцький Віталій Іванович 80,000
7. Мамаджанов Максим Сергійович 80,000
8. Тимошенко Сергій Олександрович 80,000
9. Савицький Вадим Ігорович 75,000
10. Мічурін Іван Володимирович 75,000
11. Паруля Роман Григорович 75,000
12. Заславський Микола Дмитрович 75,000
13. Бурий Вадим Віталійович 75,000
14. Павлов Антон Володимирович 75,000
15. Щербак Олександр Сергійович 75,000
16. Боженко Андрій Володимирович 75,000
17. Лєшуков Богдан Іванович 75,000
18. Паришкура Олександр Сергійович 70,000
19. Коваленко Анатолій Валерійович 70,000
20. Рябко Олександр Валерійович 70,000
21. Кучма Владислав Олегович 70,000
22. Коваль Владислав Олександрович 60,000
23. Вербівський Владислав Миколайович 60,000
24. Зозулін Петро Сергійович 60,000

151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології:

1. Азаров Андрій Сергійович 90,000
2. Чігірьов Сергій Юрійович 85,000
3. Артеменко Наталія Миколаївна 85,000
4. Притула Роман Сергійович 85,000
5. Жиляк Олександр Михайлович 85,000
6. Гаврюшенко Дмитро Олександрович 85,000
7. Новохацький Владислав Сергійович 85,000
8. Мамаєнко Денис Тарасович 85,000
9. Гречко Олександр Михайлович 80,000
10. Копиця Наталія Володимирівна 77,000
11. Полішкевич Олег Юрійович 75,000
12. Піскун Віталій Анатолійович 75,000
13. Акімов Дмитро Володимирович 70,000
14. Дмитренко Дмитро Юрійович 70,000
15. Штрик Віталій Володимирович 70,000
16. Діанін Ігор Сергійович 70,000
17. Дзюбко Тарас Богданович 65,000
18. Середняк Артем Валерійович 65,000
19. Мартинюк Іван Олексійович 60,000
20. Бондар Владислав Григорович 60,000
21. Знаменський Владислав Станіславович 60,000
22. Діброва Максим Миколайович 60,000
23. Дахно Дмитро Ігорович 60,000
122 Комп’ютерні науки та інформаційні технології:

1. Гребенюк Анна Павлівна 95,000
2. Теліженко Іван Вікторович 80,000
3. Князєв Іван Олексійович 70,000
4. Білобабко Сергій Олександрович 70,000
5. Шигільдєєв Максим Юрійович 55,000
6. Костюченко Дмитро Олександрович 55,000
7. Левонтюк Андрій Федорович 40,000
8. Курек Яніна Валеріївна 40,000
9. Волошин Тарас Григорович 35,000
10. Корнієнко Руслан Васильович 35,000
11. Кравець Володимир Андрійович 30,000