Перелік осіб, що подали документи до Смілянської філії НУХТ

Перелік осіб, що згідно даних
Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО)
подали документи до
Смілянської філії НУХТ
для вступу на навчання для здобуття ступеня бакалавра зі скороченим строком навчання за заочною формою і яким відбірковою комісією визначений (перевірений)
середній бал додатка до відповідного диплома

зі спеціальності 181 Харчові технології
Код вступника ПІП
Б47-ТХз0001 Чуприненко Сергій Ігорович
Б47-ТХз0002 Конопада Юлія Олександрівна
Б47-ТХз0003 Тихомирова Вікторія Сергіївна
Б47-ТХз0004 Бевз Вікторія Костянтинівна
Б47-ТХз0005 Гриценко Анастасія Павлівна
Б47-ТХз0006 Дубина Владислав Миколайович
Б47-ТХз0007 Стецунова Анжеліка Миколаївна
Б47-ТХз0008 Шатайло Олена Олегівна
Б47-ТХз0009 Курганська Наталія Олександрівна
Б47-ТХз0010 Закрепа Іван Іванович
Б47-ТХз0011 Полторацька Дар’я Михайлівна
Б47-ТХз0012 Лисяний Денис Юрійович
Б47-ТХз0013 Антоненко Людмила Володимирівна
Б47-ТХз0014 Дубина Олена Станіславівна
Б47-ТХз0015 Гажук Анастасія Валентинівна
Б47-ТХз0016 Горенська Аліна Григорівна
Б47-ТХз0017 Гребінська Оксана В’ячеславівна
Б47-ТХз0018 Попик Алла Анатоліївна
Б47-ТХз0019 Буковська Дарина Михайлівна
Б47-ТХз0020 Єлісєєва Христина Віталіївна
Б47-ТХз0021 Полуян Тетяна Віталіївна
Б47-ТХз0022 Пилипенко Олександр Олександрович

зі спеціальності 133 Галузеве машинобудування:

Код вступника ПІП
Б47-МАз0001 Безпалий Євгеній Юрійович
Б47-МАз0002 Рязанов Євген Олександрович
Б47-МАз0003 Сінченко Олександр Романович
Б47-МАз0004 Бондаренко Богдан Валерійович
Б47-МАз0005 Розпутній Дмитро Олександрович
Б47-МАз0006 Маслюк Владислав Сергійович
Б47-МАз0007 Пустовіт Віктор Володимирович
Б47-МАз0008 Закрепа Сергій Іванович
Б47-МАз0009 Соловищук Олександр Сергійович
Б47-МАз0010 Тімченко Андрій Сергійович
Б47-МАз0011 Кравченко Олександр Сергійович
Б47-МАз0012 Тофан Сергій Володимирович
Б47-МАз0013 Бендовський Микола Олександрович
Б47-МАз0014 Сірюк Роман Олегович
Б47-МАз0015 Думаленко Юрій Петрович
Б47-МАз0016 Коваленко Владислав Андрійович
Б47-МАз0017 Омельченко Сергій Валерійович
Б47-МАз0018 Тертичний Ігор Олександрович
Б47-МАз0019 Яровий Микола Григорійович

зі спеціальності 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології:

Код вступника ПІП
Б47-АВз0001 Положевець Дмитро Миколайович
Б47-АВз0002 Яшник Богдан Миколайович
Б47-АВз0003 Каптенко Микола Володимирович
Б47-АВз0004 Сподобаєв Владислав Леонідович
Б47-АВз0005 Оксанич Руслан Андрійович
Б47-АВз0006 Гнєзділов Ілля Олексійович
Б47-АВз0007 Пилипенко Олександр Миколайович
Б47-АВз0008 Панасенко Владислав Ігорович
Б47-АВз0009 Івчук Владислав Віталійович
Б47-АВз0010 Батеха Роман Ігоревич
Б47-АВз0011 Ніколенко Владислав Віталійович
Б47-АВз0012 Опенько Олександр Володимирович
Б47-АВз0013 Бондаренко Володимир Володимирович
Б47-АВз0014 Губеня Роман Петрович
Б47-АВз0015 Сущенко Валентин Юрійович
Б47-АВз0016 Студанс Іван Марісович
Б47-АВз0017 Литвин Владислав Віталійович
Б47-АВз0018 Острик Андрій Анатолійович
Б47-АВз0019 Осадчий Роман Сергійович
Б47-АВз0020 Билина Сергій Михайлович
Б47-АВз0021 Базяк Владислав Віталійович
Б47-АВз0022 Дзюбан Віталій Сергійович
Б47-АВз0023 Литвиненко Артем Олександрович
Б47-АВз0024 Усенко Богдан Олександрович
Б47-АВз0025 Середняк Наталія Віталіївна
Б47-АВз0026 Гадюченко Дмитро Сергійович

зі спеціальності 073 Менеджмент:

Код вступника ПІП
Б47-МВз0001 Радченко Наталія В’ячеславівна
Б47-МВз0002 Рибченко Ірина Петрівна
Б47-МВз0003 Баранюк Інна Сергіївна
Б47-МВз0004 Еленгаупт Яна Олександрівна
Б47-МВз0005 Нечипоренко Алла Євгеніївна
Б47-МВз0006 Князєва Марина Денисівна
Б47-МВз0007 Гончаренко Дарина Олександрівна
Б47-МВз0008 Колобов Андрій Олександрович
Б47-МВз0009 Литвин Ліна Романівна
Б47-МВз0010 Ніколінко Валентина Іванівна
Б47-МВз0011 Кушнір Олександра Ігорівна
Б47-МВз0012 Бабій Ольга Григорівна
Б47-МВз0013 Якушин Михайло Євгенович
Б47-МВз0014 Нездолій Євген Русланович
  • немає

Коментарі VK (0) Коментарі Facebook ()

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.