Рейтингові списки вступників

181 Харчові технології:
ПІБ Рейтинг
1. Бевз Вікторія Костянтинівна 95,000
2. Конопада Юлія Олександрівна 95,000
3. Шатайло Олена Олегівна 95,000
4. Гребінська Оксана В’ячеславівна 90,000
5. Курганська Наталія Олександрівна 90,000
6. Попик Алла Анатоліївна 90,000
7. Буковська Дарина Михайлівна 85,000
8. Дубина Владислав Миколайович 80,000
9. Єлісєєва Христина Віталіївна 80,000
10. Закрепа Іван Іванович 80,000
11. Пилипенко Олександр Олександрович 80,000
12. Полторацька Дар’я Михайлівна 80,000
13. Полуян Тетяна Віталіївна 80,000
14. Гажук Анастасія Валентинівна 75,000
15. Дубина Олена Станіславівна 75,000
16. Стецунова Анжеліка Миколаївна 75,000
17. Чуприненко Сергій Ігорович 75,000
18. Тихомирова Вікторія Сергіївна 70,000
19. Гриценко Анастасія Павлівна 60,000
20. Горенська Аліна Григорівна 60,000
21. Лисяний Денис Юрійович 60,000
22. Антоненко Людмила Володимирівна 55,000

133 Галузеве машинобудування:
ПІБ Рейтинг
1. Тофан Сергій Володимирович 85,000
2. Коваленко Владислав Андрійович 80,000
3. Закрепа Сергій Іванович 70,000
4. Омельченко Сергій Валерійович 70,000
5. Соловищук Олександр Сергійович 70,000
6. Бендовський Микола Олександрович 55,000
7. Бондаренко Богдан Валерійович 55,000
8. Пустовіт Віктор Володимирович 55,000
9. Тімченко Андрій Сергійович 55,000
10. Безпалий Євгеній Юрійович 50,000
11. Думаленко Юрій Петрович 50,000
12. Кравченко Олександр Сергійович 50,000
13. Маслюк Владислав Сергійович 50,000
14. Рязанов Євген Олександрович 50,000
15. Сінченко Олександр Романович 50,000
16. Розпутній Дмитро Олександрович 45,000
17. Сірюк Роман Олегович 40,000

151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології:
ПІБ Рейтинг
1. Бондаренко Володимир Володимирович 95,000
2. Положевець Дмитро Миколайович 90,000
3. Сподобаєв Владислав Леонідович 85,000
4. Билина Сергій Михайлович 80,000
5. Каптенко Микола Володимирович 80,000
6. Середняк Наталія Віталіївна 80,000
7. Усенко Богдан Олександрович 80,000
8. Гнєзділов Ілля Олексійович 75,000
9. Губеня Роман Петрович 75,000
10. Дзюбан Віталій Сергійович 70,000
11. Литвин Владислав Віталійович 70,000
12. Ніколенко Владислав Віталійович 70,000
13. Опенько Олександр Володимирович 70,000
14. Студанс Іван Марісович 70,000
15. Яшник Богдан Миколайович 70,000
16. Осадчий Роман Сергійович 65,000
17. Панасенко Владислав Ігорович 65,000
18. Литвиненко Артем Олександрович 60,000
19. Оксанич Руслан Андрійович 60,000
20. Острик Андрій Анатолійович 60,000
21. Сущенко Валентин Юрійович 60,000
22. Базяк Владислав Віталійович 55,000
23. Батеха Роман Ігоревич 55,000
24. Пилипенко Олександр Миколайович 55,000
25. Івчук Владислав Віталійович 45,000
26. Гадюченко Дмитро Сергійович 45,000

073 Менеджмент:
ПІБ Рейтинг
1. Князєва Марина Денисівна 85,000
2. Баранюк Інна Сергіївна 80,000
3. Ніколінко Валентина Іванівна 80,000
4. Якушин Михайло Євгенович 80,000
5. Гончаренко Дарина Олександрівна 70,000
6. Колобов Андрій Олександрович 70,000
7. Литвин Ліна Романівна 70,000
8. Бабій Ольга Григорівна 55,000
9. Радченко Наталія В’ячеславівна 50,000
10. Еленгаупт Яна Олександрівна 45,000
11. Кушнір Олександра Ігорівна 45,000
12. Рибченко Ірина Петрівна 45,000
  • немає

Коментарі VK (0) Коментарі Facebook ()

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.