avatar

Рейтингові списки вступників

181 Харчові технології:
ПІБ Рейтинг
1. Бевз Вікторія Костянтинівна 95,000
2. Конопада Юлія Олександрівна 95,000
3. Шатайло Олена Олегівна 95,000
4. Гребінська Оксана В’ячеславівна 90,000
5. Курганська Наталія Олександрівна 90,000
6. Попик Алла Анатоліївна 90,000
7. Буковська Дарина Михайлівна 85,000
8. Дубина Владислав Миколайович 80,000
9. Єлісєєва Христина Віталіївна 80,000
10. Закрепа Іван Іванович 80,000
11. Пилипенко Олександр Олександрович 80,000
12. Полторацька Дар’я Михайлівна 80,000
13. Полуян Тетяна Віталіївна 80,000
14. Гажук Анастасія Валентинівна 75,000
15. Дубина Олена Станіславівна 75,000
16. Стецунова Анжеліка Миколаївна 75,000
17. Чуприненко Сергій Ігорович 75,000
18. Тихомирова Вікторія Сергіївна 70,000
19. Гриценко Анастасія Павлівна 60,000
20. Горенська Аліна Григорівна 60,000
21. Лисяний Денис Юрійович 60,000
22. Антоненко Людмила Володимирівна 55,000

133 Галузеве машинобудування:
ПІБ Рейтинг
1. Тофан Сергій Володимирович 85,000
2. Коваленко Владислав Андрійович 80,000
3. Закрепа Сергій Іванович 70,000
4. Омельченко Сергій Валерійович 70,000
5. Соловищук Олександр Сергійович 70,000
6. Бендовський Микола Олександрович 55,000
7. Бондаренко Богдан Валерійович 55,000
8. Пустовіт Віктор Володимирович 55,000
9. Тімченко Андрій Сергійович 55,000
10. Безпалий Євгеній Юрійович 50,000
11. Думаленко Юрій Петрович 50,000
12. Кравченко Олександр Сергійович 50,000
13. Маслюк Владислав Сергійович 50,000
14. Рязанов Євген Олександрович 50,000
15. Сінченко Олександр Романович 50,000
16. Розпутній Дмитро Олександрович 45,000
17. Сірюк Роман Олегович 40,000

151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології:
ПІБ Рейтинг
1. Бондаренко Володимир Володимирович 95,000
2. Положевець Дмитро Миколайович 90,000
3. Сподобаєв Владислав Леонідович 85,000
4. Билина Сергій Михайлович 80,000
5. Каптенко Микола Володимирович 80,000
6. Середняк Наталія Віталіївна 80,000
7. Усенко Богдан Олександрович 80,000
8. Гнєзділов Ілля Олексійович 75,000
9. Губеня Роман Петрович 75,000
10. Дзюбан Віталій Сергійович 70,000
11. Литвин Владислав Віталійович 70,000
12. Ніколенко Владислав Віталійович 70,000
13. Опенько Олександр Володимирович 70,000
14. Студанс Іван Марісович 70,000
15. Яшник Богдан Миколайович 70,000
16. Осадчий Роман Сергійович 65,000
17. Панасенко Владислав Ігорович 65,000
18. Литвиненко Артем Олександрович 60,000
19. Оксанич Руслан Андрійович 60,000
20. Острик Андрій Анатолійович 60,000
21. Сущенко Валентин Юрійович 60,000
22. Базяк Владислав Віталійович 55,000
23. Батеха Роман Ігоревич 55,000
24. Пилипенко Олександр Миколайович 55,000
25. Івчук Владислав Віталійович 45,000
26. Гадюченко Дмитро Сергійович 45,000

073 Менеджмент:
ПІБ Рейтинг
1. Князєва Марина Денисівна 85,000
2. Баранюк Інна Сергіївна 80,000
3. Ніколінко Валентина Іванівна 80,000
4. Якушин Михайло Євгенович 80,000
5. Гончаренко Дарина Олександрівна 70,000
6. Колобов Андрій Олександрович 70,000
7. Литвин Ліна Романівна 70,000
8. Бабій Ольга Григорівна 55,000
9. Радченко Наталія В’ячеславівна 50,000
10. Еленгаупт Яна Олександрівна 45,000
11. Кушнір Олександра Ігорівна 45,000
12. Рибченко Ірина Петрівна 45,000

Перелік осіб, що подали документи до Смілянської філії НУХТ

Перелік осіб, що згідно даних
Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО)
подали документи до
Смілянської філії НУХТ
для вступу на навчання для здобуття ступеня бакалавра зі скороченим строком навчання за заочною формою і яким відбірковою комісією визначений (перевірений)
середній бал додатка до відповідного диплома

зі спеціальності 181 Харчові технології
Код вступника ПІП
Б47-ТХз0001 Чуприненко Сергій Ігорович
Б47-ТХз0002 Конопада Юлія Олександрівна
Б47-ТХз0003 Тихомирова Вікторія Сергіївна
Б47-ТХз0004 Бевз Вікторія Костянтинівна
Б47-ТХз0005 Гриценко Анастасія Павлівна
Б47-ТХз0006 Дубина Владислав Миколайович
Б47-ТХз0007 Стецунова Анжеліка Миколаївна
Б47-ТХз0008 Шатайло Олена Олегівна
Б47-ТХз0009 Курганська Наталія Олександрівна
Б47-ТХз0010 Закрепа Іван Іванович
Б47-ТХз0011 Полторацька Дар’я Михайлівна
Б47-ТХз0012 Лисяний Денис Юрійович
Б47-ТХз0013 Антоненко Людмила Володимирівна
Б47-ТХз0014 Дубина Олена Станіславівна
Б47-ТХз0015 Гажук Анастасія Валентинівна
Б47-ТХз0016 Горенська Аліна Григорівна
Б47-ТХз0017 Гребінська Оксана В’ячеславівна
Б47-ТХз0018 Попик Алла Анатоліївна
Б47-ТХз0019 Буковська Дарина Михайлівна
Б47-ТХз0020 Єлісєєва Христина Віталіївна
Б47-ТХз0021 Полуян Тетяна Віталіївна
Б47-ТХз0022 Пилипенко Олександр Олександрович

зі спеціальності 133 Галузеве машинобудування:

Код вступника ПІП
Б47-МАз0001 Безпалий Євгеній Юрійович
Б47-МАз0002 Рязанов Євген Олександрович
Б47-МАз0003 Сінченко Олександр Романович
Б47-МАз0004 Бондаренко Богдан Валерійович
Б47-МАз0005 Розпутній Дмитро Олександрович
Б47-МАз0006 Маслюк Владислав Сергійович
Б47-МАз0007 Пустовіт Віктор Володимирович
Б47-МАз0008 Закрепа Сергій Іванович
Б47-МАз0009 Соловищук Олександр Сергійович
Б47-МАз0010 Тімченко Андрій Сергійович
Б47-МАз0011 Кравченко Олександр Сергійович
Б47-МАз0012 Тофан Сергій Володимирович
Б47-МАз0013 Бендовський Микола Олександрович
Б47-МАз0014 Сірюк Роман Олегович
Б47-МАз0015 Думаленко Юрій Петрович
Б47-МАз0016 Коваленко Владислав Андрійович
Б47-МАз0017 Омельченко Сергій Валерійович
Б47-МАз0018 Тертичний Ігор Олександрович
Б47-МАз0019 Яровий Микола Григорійович

зі спеціальності 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології:

Код вступника ПІП
Б47-АВз0001 Положевець Дмитро Миколайович
Б47-АВз0002 Яшник Богдан Миколайович
Б47-АВз0003 Каптенко Микола Володимирович
Б47-АВз0004 Сподобаєв Владислав Леонідович
Б47-АВз0005 Оксанич Руслан Андрійович
Б47-АВз0006 Гнєзділов Ілля Олексійович
Б47-АВз0007 Пилипенко Олександр Миколайович
Б47-АВз0008 Панасенко Владислав Ігорович
Б47-АВз0009 Івчук Владислав Віталійович
Б47-АВз0010 Батеха Роман Ігоревич
Б47-АВз0011 Ніколенко Владислав Віталійович
Б47-АВз0012 Опенько Олександр Володимирович
Б47-АВз0013 Бондаренко Володимир Володимирович
Б47-АВз0014 Губеня Роман Петрович
Б47-АВз0015 Сущенко Валентин Юрійович
Б47-АВз0016 Студанс Іван Марісович
Б47-АВз0017 Литвин Владислав Віталійович
Б47-АВз0018 Острик Андрій Анатолійович
Б47-АВз0019 Осадчий Роман Сергійович
Б47-АВз0020 Билина Сергій Михайлович
Б47-АВз0021 Базяк Владислав Віталійович
Б47-АВз0022 Дзюбан Віталій Сергійович
Б47-АВз0023 Литвиненко Артем Олександрович
Б47-АВз0024 Усенко Богдан Олександрович
Б47-АВз0025 Середняк Наталія Віталіївна
Б47-АВз0026 Гадюченко Дмитро Сергійович

зі спеціальності 073 Менеджмент:

Код вступника ПІП
Б47-МВз0001 Радченко Наталія В’ячеславівна
Б47-МВз0002 Рибченко Ірина Петрівна
Б47-МВз0003 Баранюк Інна Сергіївна
Б47-МВз0004 Еленгаупт Яна Олександрівна
Б47-МВз0005 Нечипоренко Алла Євгеніївна
Б47-МВз0006 Князєва Марина Денисівна
Б47-МВз0007 Гончаренко Дарина Олександрівна
Б47-МВз0008 Колобов Андрій Олександрович
Б47-МВз0009 Литвин Ліна Романівна
Б47-МВз0010 Ніколінко Валентина Іванівна
Б47-МВз0011 Кушнір Олександра Ігорівна
Б47-МВз0012 Бабій Ольга Григорівна
Б47-МВз0013 Якушин Михайло Євгенович
Б47-МВз0014 Нездолій Євген Русланович

Фахове вступне випробування «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» освітньо-кваліфікаційний рівень «Спеціаліст»

Фахове вступне випробування «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»
освітньо-кваліфікаційний рівень «Спеціаліст»
Дата 25.07.2016р.

Спеціальність: 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
(спеціалізація «Автоматизація та інтелектуальні системи керування технологічними комплексами»)

1. Пшенишний Сергій Миколайович С46-АВз0001 65 складено
2. Пустовіт Максим Анатолійович С46-АВз0002 66 складено
3. Павленко Сергій Сергійович С46-АВз0003 69 складено
4. Лисенко Андрій Сергійович С46-АВз0004 — не з’явився
5. Бурцев Тимофій Валерійович С46-АВз0005 66 складено
6. Бондарчук Сергій Сергійович С46-АВз0006 74 складено
7. Олефіренко Максим Русланович С46-АВз0007 63 складено
8. Борисов Максим Сергійович С46-АВз0008 73 складено
9. Коненко Вадим Петрович С46-АВз0009 70 складено
10. Пехітов Валентин Миколайович С46-АВз0010 90 складено
11. Ковтун Микола Миколайович С46-АВз0011 83 складено
12. Пархоменко Сергій Петрович С46-АВз0012 75 складено
13. Закерничний Денис Олександрович С46-АВз0013 73 складено
14. Заїченко Олексій Анатолійович С46-АВз0014 74 складено
15. Сосєдов Олег Андрійович С46-АВз0015 74 складено
16. Картавих Дмитро Ігорович С46-АВз0016 80 складено
17. Тимошенко Едуард Володимирович С46-АВз0017 85 складено